ASTROLOGIA/TAROT

Moja filozofia: Wiele osób ma błędne zdanie o astrologii. Myślą, że horoskop, to znaki zodiaku, którym przyporządkowane są pewne cechy charakteru i każdy z nich ma zapisaną przyszłość, na którą jest skazany i nie może jej zmienić. Nic bardziej mylnego!

Oto prawda o astrologii: horoskop urodzeniowy jest wspaniałym narzędziem w samorozwoju.

To jest Twoja osobista mapa, jak odkrywać i rozwijać Twój potencjał. Opisuje, kim jesteś na najbardziej istotnych i ważnych dla Ciebie poziomach i pomaga poprowadzić Cię w najlepszym dla Ciebie kierunku. Żebyś był szczęśliwy i zadowolony z tego, kim jesteś i z tego, co robisz.

Horoskop osobisty pokazuje, w jaki sposób możesz korzystać z darów, jakie otrzymałeś w chwili przyjścia na ten ciekawy Świat. Jak poradzić sobie z wyzwaniami, które pojawiają się w Twoim życiu. Horoskop osobisty opisuje przepływ energii kosmicznej i tego, jaki ona ma wpływa na Twoje życie. Znając swój horoskop osobisty będziesz potrafił uniknąć wielu błędów i zamiast iść pod prąd i walczyć, będziesz mógł cieszyć się harmonią i spokojem w swoim życiu, bo będziesz korzystał z królewskiej wiedzy, jaką jest Astrologia.

Moją pasją stał się również Tarot. Jest to niezwykle magiczne narzędzie, które z niezwykła precyzją i dokładnością udziela odpowiedzi na każde pytanie. Tarot podobnie jak horoskop odkrywa przyszłość osoby pytającej, ale działa niejako w innym wymiarze. Moim zdaniem Astrologia i Tarot to świetna para, która się uzupełnia. Sporządzając horoskop osobisty i stawiając karty Tarota mogę moim klientom zapewnić najbardziej fachową pomoc i wsparcie oraz udzielić konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie.

Oferuję

  • Konsultacje astrologiczne na podstawie horoskopu osobistego

  • Indywidualną poradę i pomoc z kart Tarota

  • Sesja łączona z horoskopem i Tarotem

Aby zobaczyć pełną listę usług i zaplanować sesję, proszę wejdź do zakładki SKLEP