kpwtk
DSC_5236
DSC_5276

Z wykształcenia jestem psychologiem i fizykiem. A od 1994 roku to astrologia jest moją największą pasją i miłością. A zaraziła mnie tym moja mama. Początkowo nie dawałam wiary w prawdziwość horoskopów. Po tym jak zgłębiłam temat, zmieniłam zdanie. W 1994 roku sporządziłam pierwszy horoskop i poczułam, że to jest to, czego szukałam, na co czekałam. Od tego czasu wszystko potoczyło się lawinowo, zaczęłam profesjonalnie udzielać porad i pomagać przy pomocy astrologii. Po drodze skończyłam psychologię, dzięki której mogę lepiej zrozumieć i pomagać moim klientom. Pracując, jako psychoterapeuta, zdarzało mi się zerknąć do horoskopu pacjenta. Dopiero po kilku latach zrozumiałam, że astrologia daje większe możliwości i zrezygnowałam z zawodu psychoterapeuty na rzecz astrologii, czego absolutnie nie żałuję. Dzisiaj mogę śmiało o sobie powiedzieć, że jestem astro psychologiem. Po kilku latach przyszedł Tarot. Praca z tym magicznym „narzędziem” dała nowe możliwości. Tarot pracuje w całkowicie innym wymiarze, dlatego jest świetnym uzupełnieniem astrologii. Dzięki takiemu połączeniu mogę znaleźć najlepsze rozwiązania i odpowiedzi na pytania osób, które do mnie przychodzą. Trudno jednoznacznie zdefiniować, czym jest Tarot. W moim odczuciu jest tyle definicji, ile osób pracujących z Tarotem.
Mogę zapewnić moim klientom najlepsze wróżby na podstawie astrologii i Tarota. Horoskop urodzinowy, który się sprawdzi.  Miłosną przepowiednie.  Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość, powinieneś skorzystać z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los. Wskażę Ci drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Ułożę horoskop dla par, jak również dla osób samotnych. Czy czeka Cię szczęście, czy powinieneś zabezpieczyć się przed chorobą lub wrogim nastawieniem osoby z bliskiego otoczenia? Na te wszystkie pytania daje odpowiedź horoskop i Tarot.
Prowadzę zajęcia w szkołach o profilu ezoterycznym, warsztaty, spotkania o astrologii.

Moje artykuły i horoskopy ukazywały się w:

Tygodniku Gwiazdy Mówią Miesięczniku WRÓŻKAMiesięczniku URODAMiesięczniku CLAUDIAMiesięczniku Asekuracja & ReMiesięczniku SUKCESDzienniku METROPortalu ONET MAGIAPortalu WIRTUALNA POLSKA

Współpraca z telewizją i radiem:

POLSATRADIO DLA CIEBIEPROGRAM 3 POLSKIEGO RADIAPOLONIA1TVNEZO TV